anasayfa
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Alaçatı geçmişinden esinlenerek dekore edilmiş Menekşe, Sardunya, Orkide, Lale, Yasemin ve Zambak adını verdiğimiz taş odalarımız, banyo, wc, klima, mini bar, & kablosuz internet sistemi ile hizmete sunulmuştur. Alaçatı Tropicana Otel ; sizleri unutulmaz tatil keyfi için Çeşme Alaçatı’ya bekliyor.

Alaçatı Tropicana Galeri Butik Otelimizin 145 metrekarelik bahçesinde bulunan , kayısı , limon , erik , ve muz ağaçlarının gölgesinde , yemyeşil çimlerin üzerinde, güne zinde başlayın. Bahçemizde , yetiştirdiğimiz , organik sebze ve meyvelerden kendi ellerinizle toplayıp sizin için özenle hazırladığımız kahvaltılarınıza lezzet katın . Klasik ve Latin müzikleri eşliğinde Tropicana Galeri Butik Otelin , sahibi İbrahim Duygulu'nun fotoğraflarından serpiştirilmiş bahçemizden büyük bir keyif alacağınızı umuyoruz

                                                                                                        Otelimize Ulaşım

Alaçatı Adnan Menderes hava alanı'na 80 km İzmir'e 70 km uzaklıkta olup , Kara yolu ile İzmir Üç kuyular semtinden her 45 dakikada hareket eden Çeşme Seyahat otobüsleri ile gerçekleşmektedir.Kara yolu ile İzmir ana terminale gelen misafirlerimiz için terminalden direk hareket eden otobüsler de hizmet vermektedir .Kendi araçları ile gelen misafirlerimiz İzmir Çeşme otobanını kullanarak Alaçatı gişelerinden itibaren yukarıda belirtilen harita güzergahından tesisimize 5 dakika içerisinde ulaşabilirler.

hakkımızda
  • İnternet
  • Minibar
  • Split Klima
  • Telefon
  • Saç kurutma makinesi
  • Duş